COURSE

آموزش طراحی کاراکتر با 3Ds Max

معرفی و آشنایی با دوره
آموزش طراحی کاراکتر با 3Ds Max
توضیحات این دوره

آموزش طراحی کاراکتر با 3Ds Max

نرم افزار تری‌ دی‌ مکس همواره به عنوان یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای سه بعدی سازی و طراحی کاراکتر، مورد توجه طراحان و انیمیشن سازان بوده است. دوره آموزش طراحی کاراکتر با 3Ds Max بصورت گام به گام و با بیانی ساده، هر آنچه شما برای خلق یک کاراکتر در نرم افزار تری‌ دی‌ مکس باید بدانید را به شما آموزش می‌دهد. در این دوره شما با مفاهیم مورد نیاز برای طراحی و مدل‌سازی سه بعدی کاراکتر‌های کارتونی آشنا می‌شوید و قادر خواهید بود از کاراکتر‌هایتان در انیمیشن یا پروژه‌های مختلف استفاده کنید.

رشته طراحی کاراکتر با 3Ds Max امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته و به یکی از پرطرفدارترین و پردرامد‌ترین رشته‌ها در حوزه ی نرم افزارهای سه بعدی تبدیل شده است؛ همچنین در بسیاری از فرصت‌های شغلی در حوزه معماری و هنر، داشتن این مهارت اجباری است. بنابراین شما با فراگیری این مهارت به فرصت‌های شغلی بیشتری نیز دست خواهید یافت. دوره طراحی کاراکتر با تری‌دی‌مکس، از صفر تا صد خلق یک کاراکتر را بصورت تضمینی به شما آموزش می‌دهد و پس از اتمام دوره شما قادر خواهید بود با انجام تمرینات تدریس شده، در زمان کوتاهی نتیجه دلخواه را از طراحی‌های خود داشته باشید. همچنین این پکیج به گونه‌ای تدریس می‌شود که برای هنرجویان از سطح کاملا مقدماتی تا پیشرفته مناسب می‌باشد و نیاز به داشتن پیش نیاز ندارد.

مجموعه آموزشی آپادمی مفتخر است که با در اختیار داشتن بهترین و با سابقه‌ترین اساتید نرم افزار‌های سه بعدی سازی، توانسته جامع‌ترین پکیج آموزش طراحی کاراکتر با تری دی مکس را برای شما عزیزان تهیه کند؛ همچنین تکنیک‌های کاربردی که در این دوره تدریس شده آموزش داده می‌شود، آن را از سایر رقبا متمایز می‌سازد.

مباحث تدریس شده در دوره آموزشی طراحی کاراکتر با 3Ds Max:

  • نحوه نمایش احساسات مختلف در چهره و آناتومی کاراکتر
  • تسلط یافتن به ابزارهای مختلف مدلسازی سه بعدی
  • شبیه سازی کاراکتر با خلاقیت و استانداردهای موجود از روی رفرنس یا تصاویر مرجع
  • مدل‌سازی با اناتومی‌های مختلف ایستادن و ژست‌های گوناگون
  • ایجاد درک و استفاده از آناتومی بدن انسان
  • نحوه مدل‌سازی کاراکتر سه بعدی از روی رفرنس های دو بعدی
  • تکنیک های مربوط به مدل‌سازی و ویرایش مدل با توپولوژی صحیح

 

با فرا گرفتن دوره طراحی کاراکتر با 3Ds Max شما قادر خواهید بود انواع کاراکتر‌ها را با قالب و فرم صحیح طراحی کنید و از آنها در ساخت انیمیشن استفاده کنید. 

فرید محبوبی مدرس این دوره

مشاوره پیش از خرید

برای مشاوره و راهنمایی می توانید از راه های ارتباطی زیر استفاده کنید

شماره واتساپ: 09057053113
ایمیل: [email protected]
پشتیبانی تلگرام: [email protected]
cast
افزودن به سبد خرید